images/Logo-Loading-fa.png

 

 

 

معرفی شرکت:

گروه موسسین شرکت آوان طب در سال ۱۳۶۹ فعالیت خود را در زمینه طراحی و تعمیر تجهیزات پزشکی آغاز و در سال ۱۳۷۳ برای اولین بار در ایران موفق به ساخت دستگاه الکتروسرجری با مدل GHV-175 شد که در همان سال در بیمارستان گلستان اهواز توسط معاونت محترم درمان وقت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور در جراحی دیسک کمر مورد استفاده موفقیت آمیز قرار گرفت.

این گروه از سال ۱۳۷۵ با تغییر نام تحت عنوان شرکت آوان طب به فعالیت خود ادامه داده است. همچنین در سال ۱۳۹۰ برای اولین بار در جهان پس از کشور آمریکا تکنولوژی (SMART Ablation(Coblation توسط این شرکت با دانش بومی تولید گردید.

آوان طب با بهره گیری از فنآوری نوین و پیاده سازی استانداردهای مدیریت کیفیت، ISO13485 و ISO9001 و کسب تاییدیه های گوناگون از جمله پروانه ساخت از اداره کل تجهیزات پزشکی، نشان CE و سایر مراکز معتبر به امر طراحی، تولید و صادرات طیف گسترده ای از دستگاه های الکتروسرجری، لوازم جانبی HI-tech و پک های استریل اتاق عمل همت گمارده است.

هدف ما در طول بیش از دو دهه فعالیت دستیابی به رضایتمندی کامل جامعه پزشکی و کسب جایگاه برتر در صنعت تجهیزات جراحی می باشد. امید است تلاش روزافزون ما در این امر خطیر گامی مثبت در اعتلای نام میهن عزیزمان ایران باشد.

بالا